Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti mit használtok...

Lányok ti mit használtok tampon/betét és milyet? Mennyire pontos a ciklusotok? Mennyire folyik? Hány napig tart? Szárnyas betét vagy szárnyatlan?

Figyelt kérdés
jó érzés megbeszélni....:)
2012. jan. 7. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha elmegyek vhova, és nem biztos, hogy gyakran tudok cserélni, akkor betét és tampon együtt. Otthon és éjszaka betét. A szárnyasat szeretem, mert nem folyik mellé...a szárnyatlannál mindig véres lett a bugyi. A puha felületű betéteket szeretem, mert azok nem csörögnek annyira...

Semennyire nem pontos, gyakorlatilag ciklusom sincs hormonbetegség miatt. Ált. félévente egyszer jön meg, de akkor nagyon. Olyan is volt már, hogy megjött és kisebb-nagyobb szünetekkel több hónapig vérezgettem.

2012. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
90%
én tampont (o.b.), kb. 1 hétig tart.. és elég pontos..
2012. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi.:) és hány évesek voltatok mikor először megjött?
2012. jan. 7. 12:54
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
15 körül
2012. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
13
2012. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Én 18 vagyok, 5 éve menstruálok. Elég pontosan szokott megjönni, nagyon ritka az, hogy pár nap eltérés van. Eleinte libresse betétet használtam meg mikor mit, kipróbáltam többet is, 1-2 éve már csak alwayst használok. éjszakait is szoktam venni, mert az első 1-2 éjszaka van amikor elég sok szokott lenni(volt már olyan, hogy sima betéttel átáztam éjszaka, melléfolyt)de éjszakaival ilyen még nem fordult elő. Csak is szárnyas betétet szoktam használni. Az első 2, esetleg 3 nap szokott elég sok lenni, 4. naptól már mindig elég kevés, de van, hogy még a 6. nap is van egy nagyon kicsi.
2012. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hú nem is, inkább már 6 éve :D
2012. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Eü. betét: Libresse-ből sok fajtát(éjszaki,super,normal)

Tampon: O.B. (3 évente egyszer)

Tisztasági: Libresse Natural

Intenzíven erős. 7-8 napos utána 1-2 nap barnázás

Szárnyas betét csak! 11 évesen jött meg. 34/N

2012. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Előző vagyok: Néha,néha késik. Ezt elfelejtettem :)
2012. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Always-t hasznalok, normalt. Szárnyas, utolsó napokra esetleg szárnyatlan. 2-3 nap eltérés, de annál több soha. Bár minden nyáron 1x kimarad. Erõs 3 napig, kevesebb 1-2 napig és egészen gyenge 1-2napig.

Tampont is kipróbáltam már, a legutóbb okozott némi kényelmetlenséget, de amúgy okés.

16 vagyok, 4 éve jött meg :)

2012. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!