Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akiket visszahivtak a rákszüré...

Akiket visszahivtak a rákszürésre mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Engem is visszahivtak,pénteken jött meg a papir,jelzem októberben lett levéve.Közben elkezdtem magán dokihoz járni,mert gond volt a menstruációmmal,aki megnézte még decemberben az eredményem,mondta hogy gyulladásom van,és meg kell ismételni a rákszürést.Közben ecsetelte kétszer.Kicsit beparáztam emiatt a levél miatt,de furcsálom hogy 3 hónapra küldték ki.Jövő héten megyek szintén a magán dokihoz hogy levegye ismét.
2012. jan. 9. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztonsági intézkedés. Azért nem hamarabb kaptad a levelet, mert nincs nagy baj, de jobb a gyulladást kikezelni és figyelemmel kisérni.
2012. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem is normális hogy mindenki parázik, én is paráztam mikor első rák szűrés után jött a papír...:S de nekem is valami gyulladásom volt visszamentem kaptam rá 3 napos antibiotikumot majd rá 1 héttel megint vissza mentem és már minden rendbe is volt.
2012. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nekem ecsetelte a doki kétszer,majd a jövő héten megyek újra szürésre.
2012. jan. 10. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!