Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Öröklődött visszér betegség,...

Öröklődött visszér betegség, de már ilyen fiatalon?! Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Majdnem 23 éves lány vagyok, és tegnap este észrevettem 2 dudort a bal térdhajlatomnál. Illetve egyet a hajlatban, ez úgy 2-3 mm széles, és durván 1,5 cm hosszú, a másik pedig úgy 2 mm széles, 2-2,5 cm hosszú, ez felette úgy 4-5 cm-rel helyezkedik le. A hajlatnál lévő jobban látszik, a másik alig szembetűnő, bár édesanyám hajdani visszereihez képest tényleg minimálisak, fájdalmat sem okoznak, de láthatóan problémás. Nagyon aggódom, hogy tovább terjed, kíváncsi lennék mi lehet megoldás/szinten tartás a továbbiakban? Venoruton gélt vettem most kenegetni, de nem nagy reményeket fűzök hozzá. Létezik valami, amitől picit visszahúzódhat, nem terjed tovább, vagy egyelőre csak az injekciós kúra marad?
2012. jan. 10. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

igen ezt örökölted sarokház helyett, vagy azzal együtt?

[link]

2012. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Érdemes elmenni egy érsebészhez, lehet hogy már most nagyobb a baj, mint amennyit te látsz, ez idővel csak rosszabb lesz. Én is azt hittem hogy most még csak egy semmiség, de kiderült, hogy ez az ér az egész lábamban ki van tágulva, csak nem látszik, csak a térdhajlatban egy picit, mondjuk nekem már néha fájt is ha megerőltettem. Kiinjekciózták, ami kicsit kellemetlen, de a térhajlatban csak mini tűvel adják be, azt szinte meg se éreztem, a combomban kicsit rosszabb volt, pár hétig fáslizni kell a lábat, az elején kényelmetlen, de meg lehet szokni.


22/L

2012. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!