Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tini lányok ti hogy mondtátok...

Tini lányok ti hogy mondtátok meg anyukátoknak/szüleiteknek hogy megjött?

Figyelt kérdés
Elmondtátok egyáltalán? És hogy mondtátok meg azt hogy nem betétet szeretnétek használni hanem tampont? Kortis köszi :D
2012. jan. 12. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

"Anyu, megjött a menstruációm."


A tampont nem mondtam, csak akkor használok, ha nagyon muszáj.

2012. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Mikor megjött, és észleletem, odamentem hozzá, és mondtam hogy adjon egy betétet. xD 10,5 éves voltam. Tampont én eleinte nem használtam, eszemben sem volt, kb. 15 évesen próbáltam először, akkor csak simán vettem a boltban, nem volt semmi különös. 20 éves vagyok.
2012. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
Anyuuu!! Megjött,kéne betét.
2012. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy elmondtam. Előbb-utóbb úgyis kiderül. Nem lehet sokáig titkolózni. Valsz. nem a zsebpénzedből fogsz tamont venni, hanem anyud veszi meg. Lesz, amikor nem akarsz családi programot, mert nagyon megvan, vagy görcsölsz, stb.

Hidd el, hogy ez egy felnőtt nőnek, mint az anyukád totál természetes, hétköznap, megszokott dolog.


"Anyu, megjött." Ennyi.

Én 13 voltam, és ennyit mondtam.


(Off: ha ezen így parázol, akkor hogy fogod vele közölni, hogy szeretnél fogamzásgátlót? :D)

2012. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Hogy van ez hogy mindennap van egy kislány aki ezt kérdezi? Anyával rossz a kommunikáció? Anya nem mondta, hogy mi lesz, hogy szólj majd? Nem mondta, hogy semmi baj nincs, itt a betét a polcon, igy kell használni, nem kell megijedni. Mond neki, anya ma először megjött, vagy megjött a menzeszem, felnőtt nő vagyok mától, én inkább tampont szeretnék használni, ( a legegészségtelenebb, csak hogy tudd )
2012. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

Anya, megjött. 13 voltam.

Tamponnál:

Anya, nem elég a betét, mindig elázok, kellene tampon. 14 voltam


Nem értem, hogy sokan miért parázzák tú a dolgot, minden anya szokott mestruálni, többek között a gyerek léte is ezt is bizonyítja...

Az meg végképp vicc, hogy van aki azt hiszi, hogy emiatt esetleg megvernék a szülei.

2012. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Tesióra volt az utolsó, hazamentem, bementem wc-re, véres volt a bugyim, onnan kiabáltam ki, hogy megjött.

Utána adott betétet.

Ő tampont sose használt, az elsőt valami iskolai reklámcsomagban kaptam.

2012. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Kijöttem a fürdőszobából, odamentem hozzá, hogy "Megjött, kérek egy betétet. Hol tartod?". Nem mersz kérdése. :)

Tizenkettő voltam. Persze, hogy elmondtam - anyám is menstruál, kérés nélkül, rögtön elmagyarázta, hogy kell felragasztani a bugyira a betétet úgy, hogy ne legyen csálé stb.

2012. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Annyit mondtam neki, hogy "megjött". A tampont meg ő kérdezte meg egy idő után, hogy elmondja-e, hogyan kell használni. Akkor 15 voltam. 17L
2012. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

Nyáron volt, és valami barnás cucc volt a bugyimba. Behívtam a fürdőbe és mondtam neki nézze meg, hogy ez az-e... Hát és mondta, hogy az. Megölelt és adott 1 betétet. Tampont sose használt, szerinte nekem sem szabad, mert azt csak olyanoknak szabad, akik már szültek. (Neki az, hogy vki szexel, az egyenlő azzal, hogy gyereket akar.) Úgyhogy azt magam vettem, mikor megtalálta, kiakadt rendesen.

Azért kellett behívnom a fürdőbe és nem csak egyszerűen kiszólnom, hogy megjött, mert nem mondta el, hogy az milyen, milyen lesz először. Suliba meg asszem pont utána évben volt erről szó. Kérdezgettem mindig, hogy mi hogy van, de azt mondta kicsi vagyok még hozzá, majd később, még úgysem aktuális, blabla. Hát rosszul gondolta, a kérdezések idején kb. 11 voltam, és 11 és félévesen meg is jött....

19/L

2012. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!