Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt szetetném megkérdezni,...

Cicvarek kérdése:

Azt szetetném megkérdezni, hogy ez hüvelygomba tünetei:viszketö érzés nem túl erős sárgafolyás. Sex enyhén kellemetlen iritáció ha wcpapirral megtörlöm pici vér észlelhető. Ez hüvelygomba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Baktérium fertőzés. A gombánál fehér színű folyás van. A baktériumnál van sárga.
2012. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és annak kezelésére jò a klion-d100?
2012. jan. 17. 17:06
 3/8 A kérdező kommentje:
és ezt,hogy lehet egyàltalàn elkapni?
2012. jan. 17. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, Kliont írnak fel rá. Bárhol el lehet kapni. Nem feltétlen szexuális úton.
2012. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, kihagytam. Fontos, hogy bármilyen kezelés után vissza kell állítani a hüvelyflórát, mert ha ez nem történik meg, akkor gyakrabban lehet fertőzést kapni. Háziorvos is felírhatja a gynoflor hüvelykúpot. A DM-ben és Rossmannban árult laktobaci kúpok szart se érnek.
2012. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor azt kis is vàltom ezt neten néztem meg milyen gyògyszerok vannak.Akkor az fix,hogy jò az a lényeg :-) de jò,hogy a nőknek ennyi baja lehet :-(
2012. jan. 17. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ááá, ez semmi. Én már 2 éve járkálok nőgyógyászhoz. Túl vagyok műtéten is. Ezért tudom ennyire. Nem kell megijedni egy sima fertőzéstől. Inkább, mint méhnyakrák. :(
2012. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igaz inkább a fertőzés mint a méhnyakrák nővéremnek is volt sokat küzdött vele.Hál isten rendbe jött :)
2012. jan. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!