Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan folyásom van,...

Állandóan folyásom van, mindig nedves a bugyim... Mit tegyek ez ellen? Valami bajom van?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 18:10
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia!Valamennyi fehér folyás az normális tisztulásnak a jele, ha kellemetlen szagú vagy sárga esetleg zöldes színű akkor fordulj vele nőgyógyászhoz! Ha mondjuk a mennyiséggel van bajod, akkor is megmutathatod magad nődokinak, nem fog ártani!
2008. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
használj tisztaságit:) és nem lesz gond. am semmi bajod nincs ez természetes
2008. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék meglenni tisztasági nélkül xD Nekem is van mindig egy kevéske folyásom, de mensi elött mindig több. Ha nagyon zavar a dolog és tényleg sok van mármint nem a megszokott "adag" akkor irány a doki, mert akkor vmi fertőzés lesz az okozója
2008. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
fiatal,sovány,idegesebb nőknél alapból többb lehet, de érdemes megnézetni,mert lehet valami kis baci,és nem kell együttélned vele.
2008. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nézesd meg magad mindenképp. én a tisztasági betét állandó használatát nem javaslom, hiszen így állandóan nedvesen tartja a nemiszerved, azt pedig a gombák, bacik imádják.
2008. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem is ilyen gondom van: a laborvizsgálat nem mutatott ki semmit de mégis túrósszerű a váladékom...nem halálos dolgok ezek...
2008. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tudom, de azért zavar...voltam mát dokinál, és mindent betartok, amit mondott...

ha esetleg ollan gondom lenne, h bacis, akkor mit kell tenni?

2008. ápr. 4. 14:31
 8/10 A kérdező kommentje:
és mindent köszönök!
2008. ápr. 4. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Kapsz rá kúpot,és rendbe jössz,ne aggódj.
2008. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem issza fel a bugyi használj betétet.

Edith

2010. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!