Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Nem megy. Pedig...

Mit tegyek? Nem megy. Pedig jön a strand időszak

Figyelt kérdés
Nem tudom felrakni a tampont...egyszerűűen fáj,nem megy fel.(de az ujjam meg simán felmegy.Nem tudom mit csináljak annyival egyszerűbb lenne...:S
2009. máj. 27. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ne odegeskedj, nekem sem ment elsőre!!!A legjobb ha az első, sőt amásodik erősebb napon próbálkozol.A pozíció se mindig ugyan az legyen.Guggolva nem jó, próbáld az egyik lábad felrakni valamire. türelem is kell hozzá, meg hogy jól bezárd a fürdőszoba ajtaját :) Sok sikert,kitartást!!!
2009. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóhoz még annyit fűznék hozzá, hogy mindenképp kisméretűvel próbálkozz. A kezdeti nehézségek után, hidd el bele fogsz jönni :) Hajrá!
2009. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vizitáborban pont beteg voltam... felraktam egyet úgy h felraktam vhova a lábam.. és 5 percre rá elájultam... és most újra beteg leszek táborban (szerencsés, mi? XD) és kipróbáltam előtte guggolva és úgy meg sikerült, h. nem is éreztem...
2009. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most feltettem...de igy is érzem...:S
2009. máj. 27. 20:02
 5/7 A kérdező kommentje:
jaaa és köszi a válasszokat:):)
2009. máj. 27. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
És akkor próbálgasd amikor erősebb a menstruációd, akkor nem fogod annyira érezni sem azt, ahogy felcsúszik, sem azt, hogy ott van.
2009. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy nem csúszik eléggé, azért nem sikerül felhelyezni rendesen. Én az OB-t javasolnám először is. De ugye mensizel, amikor próbálod? Mert egyébként tényleg nehéz. És ha érzed, akkor még egy kicsit feljebb kellene tenned. Ha fáj, ne erőltesd.
2009. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!