Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az első menstruáci...

Szerintetek az első menstruációnál normális? 2 és fél hónapja volt az első menstruációm, október vége körül,5-7 napig tartót kb de azóta semmi olvastam az első 1-2 évig még rendszertelen lehet,12 éves vagyok 2 hónap múlva leszek 13.

Figyelt kérdés

Ez alatt a 2 és fél hónap alatt még fehér folyás/barna folyás se volt halotam arról hogy egy lánynak az első után 6 hónap múlva jött a második és volt közbe fehér folyása. De olyanal is leveleztem interneten akinek fél évre jött a második neki nem volt közbe semmi 6 hónap útán rendszeres lett neki..

Úgye ez normális? Azóta nagyobb a cicim is agy picivel nőttek már jó pár éve szörős ott lent is stb

Lányok nektek hogy volt az első/nők

"Nektek hány napra/hónapra jött a második?"


2012. jan. 21. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Na nem ír senki! Légy szí!
2012. jan. 21. 15:58
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Bár nem lány vagyok, de ne aggódj, idő kell míg beáll a menstruáció. Sejtem ki vagy, csak most láttam a kérdésed. :)
2012. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem el hogy minden nap fel kell tenni ugyanezt a kérdést.

Normális hogy nem rendszeres. van akinek 1-2 év kell hogy beálljon.

2012. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem 3 hónapig nem volt semmi az elsö után.Aztán a harmadik 20 napra megjött.Ne aggódj miatta! Ha 6 hónap után sincs semmi akkor el kell menned gyermeknögyógyászhoz.Addig is mindig legyen nálad betét,hogy nehogy meglepetés érjen.Sok sikert! Nyugodtan írhatsz nekem pirivit.

11/L

2012. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan igaza van a 09:39-es Válaszolónak!!!
2012. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Köszi! *.*

11/L

2012. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első után másfél hónapra jött a második és a harmadiknál meg majdnem 2 hónap kimaradás volt.

Ez eleinte normális.

15/L

2012. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!