Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudnám megszerezni az...

Honnan tudnám megszerezni az Aviva módszeres könyvet?

Figyelt kérdés
Pdf. Formátum is jó, bescannelve, mindegy csak olvasható legyen. Főleg az a rész kellene, ahol a menstruáció mennyiségét, időtartamát lehet lerövidíteni. Amik még érdekelnének az a hormonszabályozás ( hormonális zavarom van) , hogy lehet beállítani a ciklust, hogy érheted el,hogy akkor jöjjön meg amikor szeretnéd,esetleg ,hogy lehet késleltetni meg persze amit leírtam, hogy hogyan lehet csökkenteni a vérzést. Ma járok a 10. napban és még szerintem eltart egy pár napig, fel szeretném gyorsítani a folyamatot.Meg szeretnék helyrejönni.Előre is köszönöm!Emailcímet küldök ,amint ír valaki!
2009. máj. 27. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én el tudom küldeni! Írj egy privit és válaszban mellékelem!
2009. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van gmailed én is el tudom küldeni mind a két kötetét.
2009. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van gmailem. Köszönöm szépen a segítségeteket!!!Tényleg nagyon örülök, köszönöm :)
2009. máj. 27. 23:09
 4/7 anonim válasza:
Légyszííí valaki nekem is eltudná küldeni??
2009. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem működik a gmailem ezért nem tudom elküldeni, de amint rendbe jön küldöm.
2009. máj. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aki szeretné az ezen a linken le tudja tölteni:


*****


;)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jún. 1. 20:32
 7/7 anonim válasza:
Valaki el tudná küldeni nekem az Aviva módszer II. kötetét e-mailben? Köszönöm előre is.
2009. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!