Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami házi praktika,...

Van valami házi praktika, masszázs, tea, vagy kezelhető akupunktúrás pont, ami helyrehozza a menstruációs ciklust, rendszeresebbé teszi azt, és segít a peteérésben?

Figyelt kérdés

Elég ritkán van peteérésem, alig menstruálok, és hőhullámaim vannak 20-on évesen.

A gyógyszer sem segített eddig még, pedig több fajtát felírtak már.

Talán akkor a zsír anyagcserém is jobban működne és rendbejönne a vérnyomásom.

Szeretnék pár éven belül babát is, remélem azért nem vagyok meddő :(

valaki említette a PCOS betegséget, kettő három tünet igaz rám, de ezt még nem vizsgálták, nem értem dokinak hogy nem jutott ezsébe elküldeni kivizsgáltatni jobban. A pajzsmirigyem elvileg jól működik, cisztát nem észleltek, ezen kívül még jóindulatú agydaganat (hipothalamusznál) okozhat rendellenes nemi hormon termelést. /ez elvileg a tejelválasztásban segíti a kismamákat.


2009. máj. 28. 01:24
 1/5 A kérdező kommentje:

milyen betegségre gyanakszatok, és szerintetek mi lenne a megoldás, hogy helyrejöjjek?

Bármi tanácsot megfogadok! Most mniden jól jön! De kikérdezem majd orvosom véleményét is. Csak azokra nem nagyon számíthatok. Köszönöm előre is.

2009. máj. 28. 02:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Remélem rendbe jössz! Az Aviva tornàt/könyvet/ eddig nem talàltam meg a neten, de meg tudod rendelni! 3000ft körül van! Sok szerencsét és bizz a gyogyulàsban!!! :)

2009. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Torrent oldalakon fent van mind a két része, van egy olyan oldal ,h bitbook ingyenes a regisztráció és ott is meg van. De őszintén szólva nekem nem segített és ugyanolyan cipőben járok ,mint a kérdező.
2009. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy természetgyógyászt....nekem írt valami hülye löttyöt ami tény és való hogy szar volt:Dde két hónap alatt rendbehozta a ciklusomat azóta is percre pontosan jön:Dez kb másfél éve volt.
2009. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A cickafarktea állítólag jó különféle nőgyógyászati panaszokra,többek között a ciklus helyreállítására is.
2009. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!