Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Metformin és természetes...

Metformin és természetes gyógymód (Gynex, betárcserje, palástfű, cickafark és társaik) használata együtt lehetséges? Ütik/zavarják egymást a különböző szerek, vagy erősitik egymás hatását?

Figyelt kérdés
Metformint kaptam az endokrinológustól a fogyás és a peteérés elősegítése végett. (Annak ellenére, hogy jó a terheléses cukrom és inzulinom. A tesztoszteronom sem magas, valmilyen index azonban arra utal, hogy valami nincs egészen rendben.) A kérdésem az lenne tehát, hogy a ciklusom rendezéséhez a déta+metformin mellett próbálkozzak-e a fent említett szerekkel, vagy egyszerre jobb, ha csak egyféle külső hatásnak teszem ki a szervezetemet?
2009. máj. 28. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt nézz szét, talàn vàlaszt kapsz a kérdésedre!
2009. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Gynex elég koncentrált, szerintem az mellé gyógynövény már nem kell. nekem segített, remélem, neked is bejön.
2009. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet, de itt csak általános leírást talátam a termékenységet fokozó természeteses módszerekről. Engem kifejezetten az érdekelne, hogy a metforminnal való együttes alkalmazásnál mi a helyzet.
2009. máj. 28. 10:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, hogy írtál, de a kérdés továbbra is az lenne, hogy METFORMIN + egyéb szerek alkalmazása. :)
2009. máj. 28. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azt nem írtad mire írták a metformint neked (cukorbaj, vagy pcos illetve pcos?) de csatolok két orvosi véleményt: Egyik helyen sem hisznek az orvosok a gyógynövényekben etéren és a Te dokid sem ajánlotta.


Pcos: a Pcos guru Dr. Petrányi Gyula válasza

[link]



Cukorbetegség: Dr. Fáklya Mónika endokrinológus - 4. pont

[link]

2009. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs most látom, hogy írtad mire kaptad, de a válaszom lényegét nem befolyásolja, szóval az endokrinológusok nem hisznek a gyógynövényekben.
2009. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!