Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiúk! Nektek nem kellemetlen...

Fiúk! Nektek nem kellemetlen szagú a punci, amikor orálisan kielégítitek a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Engem ez annyira frusztrál mindig, hogy biztosan szereti e ezt csinálni a barátom? nem kellemetlen-e neki, meg hasonlók....
2009. máj. 28. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellemetlen lenne, nem csinàlnà! Egyébként nö vagyok, de az én pàrom kifejezetten imàdja csinàlni! Még jo hogy hagyom ;) és szerintem semmi kellemetlen illata nincs, ha rendesen tisztàlkodsz! A pàromé /a férfiaké/ se kellemetlen ha tiszta! Jo, van illata, de szerintem nem szag s nem büdös! Bàr hallottam màr rémes történeteket! :D
2009. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Ki kényszerít bárkit is az orális szexre?Normálisan is kilehet elégíteni a párodat.
2009. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én (nőként)azt tudom mondani, hogy nekünk a Lactacyd femina vált be. Szex előtt mindkettem megmosakszunk, én Lactacyddal, a párom simán tusfürdővel. A sima tusfürdő nem veszi el teljesen a kellemetlen punciszagot, a Nivea intimo illata nem jött be a páromnak. Szerintem amúgy egy frissen mosott punci semmiképpen nem kellemetlen illatú egy pasinak. A puncinak akkor is van egy külön illata, akármivel mossuk, de ezt nem is kell teljesen elnyomni szerintem. Annyira éppen elég, hogy ne legyen, izzadt, állott, bepállott és ehhez az intim lemosók (kinek melyik márka jön be) tökéletesek.
2009. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. hozzászólónak üzenem, hogy LÁNY vagyok. és barátommal nekünk semmi gondunk nincs azzal, hogy kényszer lenne az orál... csak egyszerűen néha frusztrált vagyok, hogy neki tényleg jó-e, kellemes-e , meg hasonlók ....
2009. máj. 28. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Barátom néha felhozza h nem szereti a szappant nyalogatni ...
2009. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális tisztálkodás mellett és ha nincs semmilyen betegséged nem lehet kellemetlen szaga. A barátodnak biztosan nem kellemetlen, mert nagyon jó érzés ilyet adni.
2009. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A punci soha nem kellemetlen szagú! Még akkor sem, ha 24 órán keresztül nem mosod meg!
2009. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülyeség , hogy a punci büdös kenne valaha is ! A punciszag bizonyitottan faszállító! Nálam legalabbis!
2018. nov. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!