Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 napja késik a menstruációm!...

11 napja késik a menstruációm! Lelki okai lehetnek?

Figyelt kérdés
17-én kellett volna megjönnie, de elég rendszertelenek a ciklusaim. Múlt hétfőn elveszítettem a Mamámat, akivel nagyon közel álltunk egymáshoz. Próbálom feldolgozni. Szerintetek lehet ez az oka annak, hogy ennyit késik? A barátommal mindig vigyázni szoktunk, és még le sem feküdtünk egymással, csak kézzel történt minden. Azért aggódom egy kicsit... :S Ma délután jelentkezett már egy kis barnás folyás, remélem azt jelzi, hogy hamarosan megjön. De már tönkreteszem az aggodalmaskodással a napjaimat... állandóan rossz a kedvem, és legszívesebben nem csinálnék semmit. Van valami tippetek, hogy mit tegyek, hogy megjöjjön?
2009. máj. 28. 15:24
 1/9 anonim válasza:
100%

Próbálj meg egy jó forró fürdöt venni. Egyébként részvétem. :(

De ha nem feküdtél le a barátoddal, csak "kézzel" történt minden, akkor nincs mitöl tartanod.

2009. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,persze!Lehetnek lelki okai is...nekem egyszer volt hogy a hónapot valami miatt végig idegeskedtem és kimaradt egy hónap is!
2009. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Részvétem :( nekem már két hónapot is késett idegeskedés miatt
2009. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem most is is késik 3 hete:S Terhes tuti nem vagyok...a sok stressz az oka!
2009. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Eloszor is reszvetem:)

Nem tudom ti,hogy vagytok igy vele de ha en idegeskedek akkor hamarabb megjon es nagyon sok folyik.Furcsa de nalam igy van.

2009. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hoppa a hangulatjelet elrontotam ezt:( akartam.Bocsanat!
2009. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is általában hamarabb megjön...tuti hogy lelki gondok miatt
2009. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lelki gondok bizony okozhatnak vérzészavar, de ha már van egy kis barna maszatosás, akkor azóta talán már meg is jött. Ha még nem, reggelre valószínűleg megjön.
2009. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"maszatolás", bocs.
2009. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!