Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most derült ki hogy elég...

Most derült ki hogy elég makacs hüvelygombám van! Lehet ettől baja a barátomnak? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
:s A barátom elég sokszor kinyalt, és nagyon félek hogy elkapta!! Úgy félek hogy baja lesz! És attól nekem lehet bajom ha szexeltünk, ha közbe fertőzésem volt? Neki nem lehet mert gumit használtunk! Csak tegnap derült ki hogy hüvelygombám van, előtte minden nap szeretkeztünk/ kinyalt!
2009. máj. 28. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet hogy elkapta...
2009. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak biztos lenne valamilyen tünete, de ilyen esetben a doki mindig felír a partnernek is gyógyszert vagy krémet, ami akkor is ajánlatos, ha gumit használt, hogy véletlenül se adja vissza neked, ha benned mondjuk még maradt egy kicsi. A dokid neki is fog felírni csak menj el hozzá
2009. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem érezted,hogy viszket vagy más a színe a folyásodnak.Esetleg fájdalmas a behatolás?Ez mind a hüvelygomba jele és akkor nem kellett volna engedned,hogy kinyaljon.Lehet,hogy elkapott valamit de ez nem feltétlenül lehetséges mert az ember szájában van a legtöbb baci.Majd figyelje a száját és ha kiütése van akkor menjen el dokihoz.
2009. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Esetleg kijön egy kis herpesz a száján.ha csak kinyalt semmi más baja nem lesz,viszont ha óvszer nélküli közösülés is volt lehet hogy egy kis gombás kiütés ott lent is lesz neki,kenheti canesten hüvelygomba elleni krémmel.

Egy nőgyógyász

2009. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Szerintem kivizsgálás!
2009. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de én nem merem elmondani neki:S annyira szégenylem:s rá kellett volna jönnöm hogy beteg vagyok:S a behatolás fájt, de azt hittem h azért mert nemrég vesztettem el a szüzességem! amúgy rájöttem vmire! amióta kinyal, utána 1-2 napig nagyon viszket ott lent!(nem most, régen is viszketett..miután kinyalt) lehet így kaptam el??
2009. máj. 28. 17:39
 7/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Kicsit furcsa, hogy szégyelled magad.Neki adtad a szüzességed tehát megbízol benne és szereted.

Nekem egy hónappal ezelőtt volt hüvelygombám és mai napig sem tudjuk mitől-nem attól lesz valakinek ha nem fürdik vagy ilyesmi(lehet mondjuk nem tudom, hogy attól is lehet e), simán lehet mosatlan gyümölcstől vagy ha túl sok édességet eszel.Nem kell világgá kürtölni, meg az ember rosszul és kellemetlenül is érzi magát ilyenkor-de a barátodnak-szerelmednek el kell mondanod.Meg kell bíznod benne és ne szégyelld magad!BEszéljétek meg, kérdezd meg, hogy neki nincs semmi tünete(száj)és legyetek túl rajta együtt.Ha "normális társ" akkor értékelni fogja az őszinteségedet és segít-ápolgat, megért.Ha kinevet vagy szemétkedne veled akkor éretlen kisfiú(hát remélem nem utóbbi ).Szóval bátorság és mondd el neki, mert hidd el kevesebb nő van akivel nem fordul elő mint akivel előfordul és vigyázz mert attól majd, hogy tünetmentes leszel bármikor kiújúlhat.

2009. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

találtam egy másik fórumot,ahol segítőkészek az emberek,és tanácsot adnak a gomba kezelésére is.

ha csak elkaptad valahonnan,akkor lehet,h elég a kombi.viszont meglehet,és ez a valószínűbb,nem lesz elég,ideig-óráig megszünnek a tünetek, de hamar visszajön. a gomba ugyanis sokszor csak tünet,és azt jelzi,h az egész szervezetben van valami baj,és azt kell megoldanod. ha csak a tüneteket kezeled,az nem ér szinte semmit.

minél előbb cselekedj,mert a gomba nagyon sok fajta(73) toxint termel,ami többek között elősegíti a rák kockázatát (amit gondolom nem szeretnél megvárni).


ha kell tanács még,írj privit!

bocsi,ha kicsit durva dolgokat írtam,ez az igazság.

amúgy meg a legjobb a diéta, azzal tudod csak tartósan kiírtani a gombát.


a barátoddal meg csak óvszerrel szexeljetek! valószínű,h elkapta, a fiúknál nincs tünet,bizonyos esetekben viszont megjelenhetnek fehér 'izék' a makkon.


ha elmész a dokihoz,akkor a pasidnak is felír gyógyszert,és akkor el kell mondanod neki,különben te megint visszafertőződsz.

2009. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos állandóan visszatérő hüvelygombám van..:S Nem sokáig hatnak a kúpok, gyógyszerek... Viszont elkezdtem inni a Grapefruit cseppet, azóta sokkal jobb. Engem is kinyalt párszor a barátom ilyenkor (de elég gyenge hüvelygomba, csak annyiban van jelen, hogy több a folyásom...), de nem lett semmi baja...

Egyébként ne félj elmondani ezt a barátodnak, hidd el rengetegen szenvedünk tőle... Ilyen az élet, nők vagyunk... Nem tehetsz róla, lehet neked is gyenge az immunrendszered.

2009. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!