Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már legalább 4 vagy 3 éve van...

Már legalább 4 vagy 3 éve van menstruációm, de még mindig van az úgynevezett "folyásom". Olykor szaga is van. Nem merek anyámnak szólni, mert nem akart nő nőgyógyászhoz elvinni, a férfitől meg félek. Ez nem természetes ugye? Van valami bajom? HELP.

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv,

Minden nőnek van egy természetes folyás ciklusa!

Miután elmúlik akkor jön a fehéres utána tojásfehérje, utoljára a krémes és újra vérzés. Ezzel jelezve a ph változást a hüvelyben, és a peteérésed.

Ha sárga vagy zöld, és kimondottan büdös akkor van gond. Tisztálkodj többet, hord pamut alsót, meg tisztaságit.

A férfi nőgyógyászoktól meg nem kell félni, nagyon aranyosak, az enyém még helyes is:)

2009. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsot!:)

Rendes vagy!(:

2009. máj. 28. 20:05
 3/4 anonim válasza:

Elmesélem neked, hogy elsőnek én is nő nőgyógyászhoz mentem, mert pont így gondolkodtam ahogy te. Bár ne tettem volna. 17 lehettem, totál bunkó volt velem, tök lenézett. Fogamzásgátlót szerettem volna felíratni, nem is írta fel. Majdnem hogy elküldött a picsbe, hogy nekem nem hozzá kell mennem...könyörgöm, anyukám se tudta, én honnan tudhattam volna? ... na mind1, azóta is férfi nőgyógyászaim voltak. Azok között is akadt bunkó(ez benne van a pakliban), de nőhöz én soha többet!

Ez az én tapasztalatom.

2009. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amúgy a nőgyógyok egy része néha azért bunkó, mert megint puncit látnak aznap már a 100.

Pláne ha kórházi rendelésre mész, na ott egy húzósabb hidegfrontos nap 30kismama aki jön szülni... gondolhatod.

2009. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!