Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz-e, ha toppot viselsz...

Igaz-e, ha toppot viselsz megáll a melled a növésben?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni,mert már hallottam ilyet.Nekem még nincsen nagy mellem,ezért elég ha toppot,hordok.Igaz hogy akkor nem nő tovább?Am mit csináljak mert a toppon nagyon átlátszik,főleg ha fehéret veszek.Mikortól használhatok kapcsos melltartót?Jah.és még vmi...Ha azt szeretném hogy jobban nőljenek a melleim,mit csináljak?Tavaly nyáron júniusban kezdett el nőni,és most kb a 3 szorosa lett...Van valami zöldség v.gyümi amitől jobban nő?
2009. máj. 29. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ez aranyos :-)
2009. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A mellek végleges mérete a genetikától függ, a viselt ruháknak nincs hozzá közük. Melltartó használatának nincs alsó korhatára, ha úgy gondolod és találsz kényelmeset, akkor használd nyugodtan. :)
2009. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném megtudni hogy aranyos-e...
2009. máj. 29. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:) szóval. Ha topot hordasz nem áll meg a melled a növekedésben. ez olyan, minthogy a lábad sem áll meg a növekedésben ha cipőt hordasz :) rendes melltartót akkortól hordhatsz, amikor már belenősz a legkisebb melltartóméretbe (65AA) És sajnos nincs semmi, amitől jobban nőne a cicid, de hidd el, hogy még úgy is fog nőni magától is :)

Remélem segítettem. Pussz

2009. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem áll meg a mell növekedése ha toppot viselsz.

A melleid akkorák lesznek amekkorákra a génjeid diktálják.

Anyudtól és Apudtól amit örököltél.

Mellizom gyakorlattal talán nagyobbak,feszesebbek lesznek,vagy az úszástől.

2009. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted a ruhád hossza miért befolyásolná? :D

Akkor mindenki bokáig érő felsőt hordana. :P

2009. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármikor hordhatsz kapcsos melltartót, ha jó rád, és sem az, sem a top nem gátolja a melleidet a növésben. Az a melltartó gátolná, ami annyira szűk, hogy elszorítja a vérkeringésed, de abban percek alatt elájulnál. Amíg kapsz levegőt, addig a melled is normálisan fog nőni.
2009. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Genetikától, függ, h mennyit fog nőni mikor áll meg a növésben. Én nem tudok róla, h lenne bármilyen zöldség vagy vmi ilyen, h gyorsabban nőjön. Kapcsos melltartó kórtol független, mert ha van már AA65 ős melled akkor már tudsz venni melltartót. de mielött megvennéd próbáld fel, h ne álljon el, ne essen ki belőle a melled, és a legfontosabb, h kényelmes legyen:)
2011. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem, csak nem fog lógni később
2012. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jézusom, de régi!

Mostanra már 16 vagyok, és hála az égnek nincs olyan problémám, hogy kicsi a mellem.:)

2012. aug. 24. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!