Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korban áll meg a...

Hány éves korban áll meg a mell növekedése?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hány évesen kezdte.

Van akinek már 11 évesen elkezd nőni a cicije,de van akinek csak 14 évesen.

2009. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mell növekedése súlynövekedés függő is. Ha hízol a melled is növekszik.

Amúgy azt mondják hogy test 25 éves korig fejlődik ki teljesen, amiben lehet valami, de amúgy alkat függő, kine így, kinek úgy. Szerintem még az sem számít, hogy előbb vagy később kezdett el nőni. Láttam én már ezt is, azt is.

2009. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. máj. 30. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 20 éves korig nő, fejlődik. És ahogy írták ha hízol, akkor oda is hízol (legutoljára majdnem), ha fogysz, onnan fogysz először kb. Persze ne felejtsük el, hogy terhesség és szoptatás közben éri el teljes méretét csak majd egyszer.
2009. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, és hát mit mondjak, nem vmi nagyok a melleim. De mindkét ágról (apai, anyai) a rokonság női tagjai elég nagy didkókkal rendelkeznek. :) Ezekszerint még fog nőni a mellem? Mert jó lenne, ha nőne még egy kicsikét. :)
2009. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!