Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek akkor terhes ha...

Lehetek akkor terhes ha mentsruálok és ugy szeretkeztem valakivel?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen, ekkor sem kizárt. De az esélye nagyon kicsi, hiszen ilyenkor legfeljebb rendkívüli tüszőrepedésed lehet, na meg a méh nyálkahártyája épp leválik, vagyis nem nagyon van a megtermékenyülő petének hová beágyazódni.


Persze ha peches fajta vagy, vagy olyan félénk hogy inkább biztosra akarsz menni, akkor védekezzetek mensi alatt is. Mondjuk már csak higéniai okok miatt is érdemes ilyenkor óvszert használnia a fiúnak.

2008. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerinted akkor érdemes esemény utáni tablettát bevennem?
2008. ápr. 4. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
maximum ugyanannyi esély van rá,mint ha fogamzásgátló tabletta mellett lefekszel valakivel! kb 0.001%!
2008. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ez se neked, se a fiúnak nem egészséges! Óvszert minimum használjatok! Volt már olyan ismerősöm, aki menstruálás közben lett terhes...
2008. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán, olvastam valahol hogy egy erősebb orgazmus hatására, petesejt érés következhet be, a beágyazódáshoz meg kell néhány nap tehát, ha már csak egy-két nap van hátra a mensesből, akkor simán be tud ágyazódni.
2008. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nemleszel terhes hisz akkor nincs peteérés.De nem egészséges.
2008. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
annyira hülyeségnek találom hogy menstruálok és közben szexszelek is dolgot.Arra nemgondoltál még hogy nem egészséges?szülészeten dolgoom védőnő vagyok.bajod is lehet tőle. és ha nemgumival csináljátok a párodnak is. kilehet birni azt a 5-6 napot szerintem. dete tudod.egyépként nemlehetsz terhes.
2008. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem a szüleim a mensi utosló napjain "csináltak", ráadásul túléltem az esemény utáni tablettát is. Szóval használjatok óvszert.
2008. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!