Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2-3éve menstruálok, Még...

2-3éve menstruálok, Még mindig nem jön meg rendszeresen, van h 1hét de van, hogy egy egész hónap kimarad. Ez normális vagy valami probléma is lehet? 14/L

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt már be kellett volna állnia. Szerintem az lenne a legjobb, ha orvoshoz mennél.
2012. febr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is eddigre bekellett vna állnia:S irány a doki://
2012. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom közel 2 éve mesizik és neki sem állt még be!!!! Ez nem gond csak sajnos nem tudod kiszámítani mikor jön meg ismét. Használj mindíg tisztasági betétet a meglepetések elkerülése végett. Ha már 3 éve nem állt be akkor keress fel egy gyerek nőgyógyászt ( na jól értelmezem a 14/L-t) és beszéld meg vele. De aggig nagyon fontos, hogy vezesd egy naplóban mikor volt meg és mennyi ideig milyen erősséggel. Mert az orvos csak így ez alapján fog tudni segíteni neked. Mindenképp felnőtt kísérettel menj az orvoshoz.
2012. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál.. azt mondta hogy 16éves korig nincs baj ha nem áll be de azért elküldött egy vérvételre
2012. febr. 27. 14:23
 5/5 anonim válasza:
43%
Nem baj ha még nem állt be! Van akinek egész 20 éveskoráig nem áll be!
2014. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!