Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok a tampax-ról?

Mit gondoltok a tampax-ról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Én az ára miatt csak utazás során szoktam használni ill. a táskámban is ezt hordom magamnál olyan esetekre, amikor nem tudnám jó alaposan megmosni a kezem felhelyezés előtt és után. Egyébként jó és ötletes megoldásnak tartom, de igazából csak az applikátorral több - nekem használat közben az O.B. ugyanannyira bevált.
2012. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) És még valami : azt hallottam,hogy Magyarországon nem lehet kapni.Ebből mennyi igaz?
2012. febr. 5. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Hm, már egy éve nem dolgozok gyógyszertárban és a "készleteim" még onnan vannak - nálunk pl. mindig, mindhárom munkahelyemen volt, de a nagyobb gyógyszertárakon kívül szerintem DM-ben és Rossmanban is lehet kapni.
2012. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat :)
2012. febr. 5. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!