Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hízni szeretnék, és ezért a...

Hízni szeretnék, és ezért a polybé tablettát szedem, ez alkalmas lehet arra hogy az anyagcserémet lelassítsa?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Minek gyógyszer? Ne mozogj. Felse kelj a tv elől egyél chipset, 5 tábla csokit egy nap tuti meghízol. Kólát egész nap. stb
2008. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Gratulálok az előző válaszadónak! Ha fogalmad sincs a témáról, minek szólsz hozzá?


Szerintem nem az anyagcserédet kell lassítani, de a polybé jó, azt szedd, meg ajánlom a Béres cseppet is. Ezen kívül egyél rendszeresen, naponta ötször, és mozogj is mellette. A hangsúly a rendszerességen van.

2008. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Nekem is ez volt a gondom 1 éve. nekem azt tanácsolták. hogy egyek sokszor sokat ésutána 1-2 NAGY pohár NEM szénsavas és agyoncukrozott üdítőt vagy vizet igyak meg. ert táítja a beleket. és igy több fér beléd. a jóidőn is legyél sokat. mert ugy joban ívánod majd az ételt. nekem bevált:D (d most nem tok emondani a sok fincsi kajáról:D:D)
2008. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a polibéről azt hallottam, hogy jó étvágyat csinál, tehát többet fogsz tőle enni. Szerintem egészségesen egyél. Az első hozzászólót ne vedd figyelembe. Az ő módszerétől biztosan hízol (KIMONDOTTAN KÖVÉR LESZEL) és gondolom ezt azért nem akarod!
2008. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyire vagy sovány és miért? Ha alkati kérdés, szerintem hiába eszel. Ha nincs étvágyad, azt meg ki kéne vizsgáltatni. Lehet pajzsmirigy gond is, vagy I-es típusú cukorbetegség - akkor hiába van nagy étvágyad mégse hízol. Nekem az étvágyammal volt gond, mert nulla volt, és már olyan sovány voltam, hogy kezdett életveszélyes lenni, muszáj volt dokihoz mennem, mert egy falatot se bírtam lenyelni és a vitaminok nem segítettek! Részletesen kivizsgáltak, nem találtak semmit szerencsére. A Peritol nevű gyógyszert kellett szednem, amitől 15 kilót híztam és még így sem vagyok duci. Szóval szerintem bízd a dokira magad, ha nagyon sovány lettél.
2008. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehogy már hízz -

Most mennyi a súlyod?

2014. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gaál Szabolcs válasza:
Udvozlok mindenkit! Azt szeretnem megkerdezni, hogy a polybe tabletta jo e a maj tisztitasara, esetleg a maj gamma es enzim ertekeinek helyreallitasara?! Koszonom!
2015. febr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!