Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kell félnem?...

Lady6 kérdése:

Szerintetek kell félnem? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal és nem használtunk gumit pont időbe ki tudta venni de a biztonság kevéért vedtem be esemény utáni tablettát amikor bevettem azn az estén újra lefeküdtünk és időben voltunk de lefolyt . Szerintetek kell félnem? Fél éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését
2012. febr. 10. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell félned a terhességtől, de az egészségedre jobb lenne, ha vigyáznál. Az eseményutáni tabi eléggé megterheli a szervezetet... Jobb lenne, ha normálisan védekeznétek, mondjuk óvszerrel.
2012. febr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Gumi mindig kell. Kislányom, minek kell a tűzzel játszani?
2012. febr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumokat..., akkor is ha nem benned ment el végül. Én nem jelenteném ki ilyen egyértelműen, hogy nem Vagy az. Végy tesztet vagy irány az orvos, de fordíts nagyobb figyelmet a védekezésre, én már megjártam...
2012. febr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszitek komolyabban a védekezést?
2012. febr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most nem kell félned, de ezt ne ismételjétek ha lehet.
2012. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 havi fogamzásgátló 5 ezer forint, egy abortusz 30 ezer forint. Na melyik éri meg jobban?
2012. febr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jobban oda fogok figyelni. Csak jönne már meg......
2012. febr. 12. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, ha vettél be utána esemény utánit. A lányommal ugyanígy voltunk. Nagyon izgultunk, és még késett is két hetet, de nem lett probléma.
2012. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!