Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér és körömvirág kenőcs....

Aranyér és körömvirág kenőcs. Használ?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és aranyerem van. Anyukám azt mondta majd elmúlik, és kenjem körömvirág kenőccsel majd így elmúlik. Elfog vele?:O (Nem megyek orvoshoz)
2012. febr. 18. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem fog ! Anyud butaságokat beszél,de azért korai neked még egy aranyér ?!
2012. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát fiatal vagyok, de előfordul ezekszerint:/

de mivel múlik el? orvoshoz biztos nem megyek...

2012. febr. 18. 14:52
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Körömvirág krémtől nem, vegyél a gyógyszertárban Reparon kenőcsöt, de van rengeteg más aranyér kenőcs is. Orvoshoz nem ártana azért elmenni, mert mi van ha nem aranyér, hanem valamilyen komolyabb dolog?
2012. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van ott egy kis"dudor" meg náha fáj meg picit viszket. Ez az nem?
2012. febr. 18. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem akarlak megijeszteni,de menj orvoshoz.Lehet végbél daganat is.Bár ez elég valószerűtlen,de megvan rá az esély.
2012. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolj daganatra, de tényleg menj orvoshoz. Aki azt írta, hogy fiatal vagy az aranyérhez, az téved, mert gyerekeknek is lehet.
2012. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem korai.Nekem fiatalabb koromban is volt.Ez vényre kapható kenőccsel kellett kenni aminek hosszú vége volt és nem kellett "belenyúlni".És azóta nem jött elő.
2012. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Tök jó, hogy a kérdező anyukája értelmes dolgot mond és lehurrogjátok :) A Naturland körömvirág kenőcs pl. az egyik legjobb készítmény nem vérző, viszkető aranyérre, ami vény nélkül patikai forgalomban kapható. Egy kis vattapamacsra kell belőle egy keveset a tiszta végbélhez rakni, majd vécézés után mindig újra letisztítani a területet és újabb pamacsot oda tenni. A dobozára is rá van írva ez a javallat, .. ha már nem szakmabeliek vagytok, legalább tájékozódjatok, mielőtt lebutázzátok a kérdező anyukáját ^^
2012. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem én butáztam le, de nekem spec nem használt a körömvirág krém (naturlandos volt), csak az aranyér kenőcstől lett jobb.
2012. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!