Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász látja, hogy...

A nőgyógyász látja, hogy szoktam önkielégíteni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 15:57
 1/6 tetris ***** válasza:
100%

Ó persze! És felírja a kartonodra, hogy Önkielégít!

Jaj, ne viccelj már, honnan látná? Hacsak nem valami orbitális nagy tárggyal végezted. Mert akkor esetleg megkérdezheti, hogy hogyan sérültél meg belülről.

De egyébként meg nem látja, nem tudja, és nem is igazán érdekli. Nyugi!!!!!!!

Ja, és hidd el, ő is csinálja!!!!!!

2012. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Fhuuu baszod!! xD
2012. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem látja ne aggódj, ha csak nincs valami apró sérülés a hüvelyedben, vagy kívül a puncidon. Akkor megkérdezheti mitől van, és érdemes hozzá őszintének lenned.
2012. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem előtte csinálod, akkor nem látja.
2012. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nézd csak meg jobban a szobádat, ott rejtőzik valahol egy kamera az ágyad környékén.
2012. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem láthatja, de hozzátartozik az igazsághoz, hogy amikor első alkalommal voltam 16 évesen ffi dokinál, akkor ő rákérdezet, hogy szoktam-e önkielégíteni.

Soha nem mentem vissza hozzá, azóta találtam egy női dokit, aki nagyon kedves és figyelmes. Mondanom sem kell, hogy hogy nem találkoztam ilyen kérdésekkel azóta sem.

2012. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!