Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 hetes kismama vagyok....

12 hetes kismama vagyok. Meleg vizes fürdőben kaptam el valamilyen gombás fertőzést. Viszked és egy pici folyásom is van. Lehet ilyenkor valami gyógyszert szedni? Ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 14:08
 1/6 anonim válasza:
Szia!Mindenképp menj el a nődokihoz, majd ő megállapítja hogy milyen fertőzés. Gyógyszert szerintem mindenképpen kapsz,csak olyat amit szabad terhesen is szedni.Jó egészséget!
2008. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.És addig?

2008. ápr. 9. 14:52
 3/6 anonim válasza:
Szia! Addig? Én nem mernék semmit használni vagy beszedni, nehogy ártson a babának. gyógyszertárban érdemes lenne megkérdezni,hátha tudnak segíteni, amíg eljutsz a dokihoz
2008. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
sztem is addig szaladj el egy gyógyszertárba, mond el h terhes vagy és mi történt, ők biztos tudnak vmit adni recept nélkül is (általában kamillát szoktak, de lehet van vmi jobb módszer is már), de ha tudsz minél hamarabb menj el a dokihoz, sztem inkább kúpot ad, mint gyógyszert, azok általában jók
2008. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig is a kamillával le tudod magad mosogatni,el nem múlik, de a viszkető érzést enyhíti.Külsőleg én Canesten kenőcsöt használtam, de másnak nem ajánlom, mi jól vagyunk, de orvos nélkül nem szabad kezelgetni magad.Jobbulást!
2008. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek!
2008. ápr. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!