Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van arra valamilyen módszer,...

Van arra valamilyen módszer, hogy előbb megjöjjön a menzesz pár nappal? Vagy csak annyi, hogy ne késsen. Nem szedek fogamzásgátlót.

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs, fogamzásgátlóval csak kihagyni tudsz egy menzeszt.
2012. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állítólag ha csinálsz kb.30 felülést, előbb megjön. Én nem próbáltam, egyik lány mondta az osztályból, hogy ő ezt csinálja ha késik.


18/L

2012. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha késleltetni akarod citromlé és sok savanyú ;)

Ha hamarabb akarod,hogy elmúljon,1-2 konyak :)

Arra,hogy előbb jöjjön meg én is csak a sportot tudom ajánlani és a meleg fürdőt :)

De ez a késleltetés,vagy eltolás max 1-2 nap ám,nem több sajnos :(

2012. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen módszer, csak számtalan népi babona van, amik itt a GYIK-on előszeretettel járnak körbe. A menstruáció a peteérés és a hormonműködés következménye. Ha már megtörtént a peteérés, akkor legfeljebb a hormonháztartásba való beavatkozással lehet módosítani.
2012. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!