Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz-szabad-e zuhanyozni?

Menzesz-szabad-e zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az lenne a kérdésem,hogy ha megvan akkor lehet-e forró vízzel zuhanyozni?Mert tudom,hogy fürdeni nem,de nagyon fáj a hasam és a meleg jót tesz.köszi
2009. jún. 9. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
lehet
2009. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
Persze hogy lehet forró vizel zuhanyozni xd
2009. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, bár én fürdeni is szoktam...
2009. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabad! DE! Azt javaslom, ne legyen túl forró, mert az vérbőséget okozhat, ami azt jelenti kb., hogy több vért fognak az ereid szállítani a leváló nyálkahártyához, és így többet is vérzel. (A hideg víz pedig a görcskészséget fokozza, az sem jó) Szerintem találj egy olyan hőmérsékletet, ami még jól esik a hasadnak, de még nem forró. Ilyenkor egy nap többször is zuhanyozhatsz, mint más napokon, főleg, ha nem csak higiéniai szempontból esik jól.
2009. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

14:45


köszi:)

2009. jún. 9. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én zuhany helyett olcsóbb megoldást találtam a görcsre. Olyankor úgyse nagyon tud az ember mozogni, hát a hasamhoz ölelek egy kispárnát. Nekem az is oldja.
2009. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Melegvizes palack a pocakra,olcsobb mint kitudja meddig a vizet folyatni.és közben fekszel,pihensz.
2009. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jól esik simán ülj be egy kád meleg vízbe! ;)

Lehet furán hangzik, de ha fáj a hasad próbálj meg néhány felülést csinálni, utána nyújts le, hogy a hanyatt fekszel, kezeid a magasban lábad kinyújtva és lélegezz mélyen.

2009. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!