Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg, mikor csak...

Miért jött meg, mikor csak 2-3 hét múlva kellene? Vagy egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok , és rendszeres a menzeszem , május 28-júni. 3ig tartott , de ma észrevettem hogy erős barnás vérzésem van!

miért?

a múlt héten egy "baleset" miatt be kellett vennem egy esemény utáni tabit, ez miatt van? befolyásolhatja? és ha igen, ennyi?:O


2009. jún. 9. 15:10
 1/4 anonim válasza:
100%
igen, valószínű, hogy az esemény utáni miatt jött meg előbb! Azt javasolnám, hogy most nagyon figyelj oda magadra, mert a gy. miatt felborult a hormonháztartásod és így nem fogod tudni kiszámítani egy darabig hogy mikor jön meg egyáltalán. 2 hónap és szerintem beáll normálisan a mensid. miért nem szedsz fogit?
2009. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még csak 2 hónapja élet szexuális életet, szerettem volna megbizonyosodni hogy komoly lesz-e a kapcsolat:)

és az, szóval minél hamarabb szeretném elkezdeni szedni:)

2009. jún. 9. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt egyszer velem is. Megijedtem,hogy mi van. De csak a teblettától volt... Utána nem sokkal visszaállt.
2009. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. jún. 9. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!