Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szisztok! NEKem ma jött meg...

Szisztok! NEKem ma jött meg elöször, állitolag általában a nőknek ilyenkor nagyon rossz a kedvük de nekem sokkal jobb mint szokott. Ez normális?

Figyelt kérdés
---------------
2012. márc. 7. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
alig vártad, hogy kérdezhess valamit végre, ugye?:D lesz ez még így se..
2012. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
B+ , nem igaz, hogy nem birtál volna értelmes választ adni. Soha nem raktam ki semmit erre az oldalra .SŐt! Most regisztráltam mert nagyon érdekelt.
2012. márc. 7. 19:57
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Miért ne lenne az? Az elsőt a legtöbb tini várja, és örül neki, hogy végre "nagylány" lett. Szerintem ez lenne a jó hozzáállás.

Én most is örülök neki, mikor rendesen megjön, pedig már nem vagyok tini, és sokszor igencsak fáj is. Én egyszerűen úgy érzem, hogy ilyenkor igazán nő vagyok, rendesen működök:)

Bár én azért tudom ennyire értékelni, mert alapból sajnos nincsen rendben a ciklusom. Így ha normális, akkor baromira örülök neki:)

2012. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze. Nincs két egyforma ember, kérdésedre visszatérve gratula, nővé váltál! :)
2012. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
De csak testileg.
2012. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

1: minden kislány várja, mert kívácsni milyen.

2: az első pár alkalommal a legtöbb lánynak nem akkor kaland, kevesebb a vér, kisebb a fájdalom, és a hormonok még éppcsak működésbe jöttek. Majd később, mikor már rendesen tombolnak, akkor jellemzőbb a PMS és a hiszti. :D De nem mindenkire igaz, mert nincs két egyforma nő.

2012. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
mit káromkodsz? lehet mégsem maradt ám el az a kedv.. vagy alapból ilyen szeszélyes vagy?
2012. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Normális! Én annak idején úgy kihúztam magam, büszke voltam, hogy megjött! A nővé válás azért még várat magára.
2012. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Jó neked, én olyankor borzasztó boszorkány vagyok:DD
2012. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! és persze hogy normális ez!
2012. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!