Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ne hordjam inkább a bugyit...

Ne hordjam inkább a bugyit ami "morzsolódik"?

Figyelt kérdés

Új, ma van először rajtam, és reggel vettem észre amikor vettem fel, h tökre morzsolódik, a combom is teljesen szöszös volt.. De cs nagyon picik, de rengeteg.. És wc-n is, akáhányszor voltam, mindig lejátszódott ez, mindig hullottak a wc-re is.. Amikor ma megtöröltem a fenekem wc-zéskor (bocs h így kell írnom, de nem tudom másképp elmagyarázni.. :D), a klotyópapír is olyan szöszös volt.. Szóval nemtudom, félek h bekerülhetnek a szöszök a hüvelyembe is akár.. Ha hozzáérek a bugyihoz, csak úgy nem kezdenek hullani belőle.. Csak ha húzom fel, vagy le.. Mit tanácsoltok? Ne viseljem inkább? Vagy a hüvelyembe nem juthatnak be? Bár ha a végbélnyílásomnál is ottvoltak, akkor a hüvelyhez is bejuthatnak?

Kár érte pedig, mert új, és annyira szép bugyi.. :(


2009. jún. 9. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:

ez a kérdés most komoly???? :D

a válasz sztem egyértelmű, ha neked kényelmetlen h mindenhol szöszök vannak akkor ne hordjad....jaj anyám:D


20/L

2009. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer-kétesze ki kell mosni, és akkor már nem lesz vele ilyen probléma
2009. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hagyd a francba azt a bugyit, vegyél másikat ami kénylemes és nem "esik szét" rajtad xD
2009. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdeztem..

Egyébként kényelmes cs hát a szöszök..

De remélem akor egykét mosás után már nem fog "morzsolódni".. :D

2009. jún. 9. 19:03
 5/9 anonim válasza:
100%
Jó, én is komolyan válaszoltam az előbb, de ne haragudj vicces a kérdés. A mosást tényleg próbáld ki hátha akkor nem lesznek vele ilyen problémáid.
2009. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdezöt nem nagyon értettétek meg. Arra kiváncsi, hogy a szöszök bekerülhetnek-e hüvelyébe és lehet-e ebböl problémája. Hát be bekerülhet, pár pici szösz, de max a hüvely nyílás elejébe, mivel a hüvely olyan hogy folyamatosan kifele jön belöle minden (ha már menstruálsz akkor van fehér folyásod is) és így ha be is került akkor ki is jön könnyedén. Fertözést vagy bármi betegséget vagy gyulladást ez maga nem okozhat. (pl inkább okoz az fertözést ha idegen helyen wc ülökére ráülsz)

szóval ha a szösözk nem zavarnak mindenhol akkor hordjad, és ahogy a második írta pár mosás után nem fog szöszölödni.

2009. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2009. jún. 9. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még egy jó tanács,ha veszel bugyit,fehérnemüt használat elött mindenképp célszerü kimosni.Márcsak higiéniai szempontból is
2009. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj de hát én nem kimosatlanul vettem fel.. Természetes h kikell mosni mielőtt felveszem..
2009. jún. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!