Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nem megy fel...

Mit csináljak ha nem megy fel a tampon?

Figyelt kérdés
már anyával is próbálkoztunk de egyszerűen nem ment. nem hiszem h rossz helyre próbálkozom.kicsit fáj is, és nem merem erősen nyomni fel, hnem szépen lassan.megvagyok rémülve ...:S
2009. jún. 9. 19:29
 1/8 anonim válasza:
100%
anyukád tolta fel neked vagy, hogyan? amúgy hány éves? ha szűz vagy próbálkozz minivel az könnyebb, és erős napokon próbáld. meg keress rá az oldalon sok tipp van még.
2009. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az irányzékkal van a gond, kicsit hátrafelé kell nyomni, nem teljesen merőlegesen fölfelé. Az is lehet hogy túlságosan ideges vagy és görcsölsz, ezért nem megy fel. Lazíts, próbálj ki többféle testhelyzetet, van akinek ülve, van akinek állva esetleg guggolva kényelmesebb. Az is előfordulhat hogy nagyon kicsi a nyílás a szűzhártyádon, ezért fáj. Semmiképpen ne erőltesd, ha fáj hagyd abba. Próbálkozz többször, lehetőleg a menzeszed legerősebb napján, mert ilyenkor csúszik a legkönnyebben. Kitartás, meglátod, előbb utóbb sikerülni fog!:)
2009. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és nem anya tolta fel.csak ott volt és mondta mit tegyek. azt mondta erősn, határozott mozdulattal csináljam, de nem ment.
2009. jún. 9. 20:20
 4/8 A kérdező kommentje:
ja igen. és nagyon ideges vagyok, remegett a kezem...=S
2009. jún. 9. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz inkább aplikátoros tamponnal szerintem.
2009. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én ezt nem értem...nem kell idegeskedni! lazulj el és úgy azonnal sikerülni fog.
2009. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért nem használsz akkor betétet????
2009. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát azt használok...csak valószínű akkor megyünk nyaralni amikor menzeszelek...:S és előtte kiakarom próbizni
2009. jún. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!