Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvosi vizsgálat előtt normáli...

Orvosi vizsgálat előtt normális, hogy egyszerre több ember van benn a vetkőzőben? Találkozott már más is ilyen helyzettel? Baromi kényelmetlen egy szál ciciben várakozni többedmagaddal.

Figyelt kérdés
orvos, várakozás, vetkőző
2012. márc. 9. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kb. 20-30 évvel ezelőtt találkoztam ilyennek, nálunk már minden rendelésen csak 1 embert hívnak be.
2012. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

tüdőszűrön most is igy van,egyik öltözik,másikat vizsgálják

nem zavar,nem vagyok szégyellős

nődokinál persze zavarna,de ott nincs ilyen

2012. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
tüdőszűrőn tényleg így van.. de mivel nem vagyok egy szófogadó típus ezért cs melltartóig vetkőztem le és utána levettem azt a rendelőben. Egy szót se szóltak persze volt aki kevésbé volt szégyenlős és rögtön félpucér lett szó nélkül..
2012. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nálunk pont ma volt suliban orvosi vizsgálat, és ott volt ez... ötösével kellett egyszerre bemenni, és vetkőzni
2012. márc. 9. 15:04
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem, nem normális.

A betegnek vannak jogai.

Ilyen esetben panaszt lehet tenni.

2012. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk már a tüdőszűrésen is csak egy ember van az öltözőben, szerintem biztonsági okokból, hiszen a táskát és a ruhát ott hagyjuk kint amíg vizsgálnak.
2012. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar akkor menj ilyenkor trikóban és addig míg nem mész be ne vedd le. A többi mit gondol meg le van.
2012. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tüdőszűrésen nálunk így van.
2012. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

De engem különösebben nem zavar. Látom néha a nőtársaimat ilyenkor, azt sem tudják, hogyan takargassák magukat. Én nem szoktam. Nem értem miért kell ennyire szégyellni a testünket?

Előző voltam.

2012. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem szabadna igy lennie, de olyan sok minden van abnormálisan!

Ne vedd le a melltartót/trikót, csak a tetthelyen, ezért senki sem szólhat.

Iskola orvosi vizsgálaton meg egyéltalán ne vedd le a melltartót! Szó sincs róla hogy kötelező lenne, csak igy kényelmesebb az orvosnak, meg talán kiváncsi is!

2012. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!