Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Metformin tablettát szedek...

Metformin tablettát szedek PCOS-re, miért nem jön meg? (lent)

Figyelt kérdés

Elmentem nőgyógyászhoz, mert 18 évesen évi 2x jött meg. PCOS-em van, de a leleteim nem igazolják, az orvos felírt Metformin tablettát, azt mondta ha megjön PCOS, ha nem akkor nem tudja. Mostmár 4. hete szedem és még mindig semmi, azt nem mondta, hogy menjek vissza. Túlsúlyos vagyok, szerintem ezért nem foglalkozik velem az orvos..

Szerintetek?


2012. márc. 13. 23:42
 1/3 anonim válasza:
Idő kell míg hat a gyógyszer. Addig is diétázz, mozogj sokat, próbálj meg leadni a súlyfeleslegedből. Az elhízás számos hormonprobléma forrása lehet.
2012. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másik orvoshoz menj.

Egyébként tudtommal önmagában a Metformin nem fog meggyógyítani. Ha túlsúlyod van, akkor diétázni kell mellette, csökkenteni a szénhidrátbevitelt és mozogni.

Meg mondjuk egy normális endokrinológushoz kellene elmenned, aki rendesen kivizsgál.

2012. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az endokrinológust megpróbálom, mellette fogyózom ezerrel, remélem történik már valami.
2012. márc. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!