Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik első alkalommal...

Mi történik első alkalommal az endokrinológusnál?

Figyelt kérdés

csak szeretném tudni, h van-e hormonzavarom vagy sem.

Kövér vagyok, szőr van az arcomon, az állam alatt, bajusz (le szoktam szedni, de menjek úgy h látszik? Félek h nem hiszik el különben!)

TSH nem magas, 5,3. Beutaló,időpont van(+kértek pajzsmirigyultrahangot,ez megvolt, meg labort, ez megvan 1 nap alatt)


Nem fognak bunkók lenni remélem, h csak ezért megyek, de szeretném tudni h akkor van-e ilyen gondom vagy sem! Mire számíthatok?



2012. márc. 17. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan mintha a háziorvoshoz mennél el. nem lesz semmi extra, csak kérdezgetni fog és max kiír vérvételre.
2012. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha elküldenek ultrahangos vizsgálatra ? (petefészek, pcos-gyanú miatt; nálam a hüvelyi ultrahang nem jöhetne szóba)
2012. márc. 17. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem jöhetne szóba?

Amúgy csinál egy teljes vérképet, vagyis minden hormont megnéznek. nekem csináltak ekg-t is és le kellet felül vetkeznem átnézték a testemet, gondolom nyirokcsomókat ilyesmit, megnyomkodta a hasamat nyakamat ilyesmi és elbeszélgetett velem mindenről. menstruáció, tünetek ilyesmi. amúgy mennyire szőrösödöl, mert ha eléggé akkor ha leszeded is látszik az, tudom nekem is látszik :(

semmi vészes vizsgálat nincs.

2012. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Vszínűleg csak vérvételre meg UH-ra utal be.

Ha PCOS gyanús vagy, akkor kellene hasi/hüvelyi UH.

Gondolom szűz vagy, azért nem akarsz hüvelyit. Ilyen esetben hasit szoktak, de ha azon nem látszik, akkor marad a hüvelyi.

2012. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy akkor "marad a hüvelyi". Szűz lánynak nem fognak hüvelyi UH- csinálni..ha mégis, akkor az az orvos nem normális.
2012. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!