Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos menstruáció mellett...

Darabos menstruáció mellett lehet tampont használni?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, hogy használok tampont, de nekem darabos szokott lenni a menstruációm, és azt a betét se szívja fel, és gondolom a tampon se. Akkor most ha tampont használnék, mi lenne azokkal a darabokkal? Amikor kiveszem, akkor kiesnek, vagy a tampon tetején lesznek vagy mi? És ha a tampon visszatartja azokat, nem tömitík el a járatot, nem lesz belőle baj?
2012. márc. 18. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nemlesz belőle baj,kijön a tamponnal együtt.Nvugodtan használd
2012. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem artana kivizsgaltatni magad, mivel nem minden esetben normalis ez a darabos verzes. TEhat nyugtasd meg onmagad, menj el egy orvosi kivizsgalasra /nogyogyasz/, s ha azt mondja, hogy belso elvaltozas nincs, akkor valoszinu, hogy ez igy marad, de mar akkor tudni fogsz ezzel egyutt elni.

Lehet tampont hasznalni, viszont surubben kell azt cserelni. Mivel sok verveszteseggel jar, probalj csalant fogyasztani, mivel ennek kituno a verkepzo tulajdonsaga, vagy pedig ceklat fogyassz, de frissen, ezt lehet lenek elkesziteni, de ne tomenyen, inkabb koktelt keszits, vagy pedig a salatadba reszelni, mivel szinten sok vastartalma van, igy mar a verveszteseget potoltad is.

2012. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

nem igazán értem, milyen problémára utalhat? ez nem a nyálkahártya leválása?

amúgy nincsenek vasproblémáim, nemrég néztek általános vérképet, és majdnem túl magas vot a vasam

a menstruációm meg mindigis ilyen volt, mármint hogy az elején, amikor erős, jönnek ilyen darabok

2012. márc. 18. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
6%
szerintem ne használj tampont mert egészségtelen.
2012. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!