Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 7. kerületben lakom. Női...

Januári Hóvirág kérdése:

A 7. kerületben lakom. Női nőgyógyászt keresek: lehetőség szerint nem pusztán név, hanem személyes tapasztalat alapján - a szaktudást és emberséget mint legfontosabb szempontokat figyelembe véve. Javaslat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha magánorvoshoz szeretnél menni,dr Rigó Barbarát(Maternity Klinika) és Nega Doktornőt(Róbert Klinika) tudom ajánlani.

Ha állami rendelésre akarsz menni,akkor dr Páczai Anitát ajánlom a Jahn kórházban vagy Vesztergom Dórát a Sote II-n.

Ezek személyes tapasztalatok(Negánál kettőt szültem:):)),a többi pedig barátok-ismerősök ajánlásai!"

2012. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Dr. Pataki Zoltán magánrendelője a 7. kerületben van, egyébként a I. Női klinikán dolgozik. Nagyon figyel a betegekre, várandósokra (a terhesség nem betegség :)) és szakmailag is kiváló. Ez tapasztalat...
2012. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.

Női nőgyógyászról szólt a kérdés... nem?

2012. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

„Nőként végezni szülész-nőgyógyászati orvosi tevékenységet azért jó és érdekes, mert nőként pontosan ÉRTEM, hogy az engem felkereső páciens mit akar, vagy éppenséggel mit nem akar elmondani. Panaszait pedig ÁTÉRZEM, mert valószínűleg már én is megtapasztaltam, vagy meg fogom tapasztalni azokat.”



szülész-nőgyógyász, gyermeknőgyógyász

Rendelési idő:

csütörtök: 16–20 óráig

A rendelés helyszíne a G1 Intézet.


Telefon: (06-1) 437 0297

Fax: (06-1) 436 7340

2012. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Jólvan ezt benéztem, szerintem mással is előfordult már...
2012. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! :-)
2012. márc. 21. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!