Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki lelkileg...

Van itt olyan, aki lelkileg nagyon nem akarta, h megjöjjön neki a menstruációja és ezzel el is tolta pár nappal?

Figyelt kérdés
nekem nem jön meg pedig 4 napja meg kellett volna. Lehet ez az oka, mert épp itt volt a barátom és nagyon nem akartam. Viszont nem hiszem h terhes vagyok....
2012. márc. 21. 20:44
 1/1 anonim válasza:
Még tavaly nyáron barátnőmékhez mentünk le balcsira és pont akkor kellett volna megjönnie, és azért nem akartam hogy megjöjjön mert akkor még nem tudtam tampont használni, és így amikor pár nap múlva hazajöttünk, azután jött meg. úgy örültem hogy megúsztam azt a pár napot. bár nekem eleve össze vissza szokott lenni pedig az első már 3 éve volt és még mindig nem állt helyre. vicces, lehet hogy akkor is csak azért volt.
2012. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!