Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszkópiás petefészek...

Laparoszkópiás petefészek ciszta eltávolítás után mennyit illik adni a fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés
Nemrég volt ilyen műtétem, 20000 Ft-ot adtam úgy, hogy az előzetes vizsgálatok során legalább plusz 30000-t kifizettem neki, de a műtét előtti segítőkészsége hirtelen eltűnt, mintha kevesellné a pénzt. Tényleg én adtam keveset?
2012. márc. 25. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudok hozzá szólni, de erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem is PCOS-em van.
2012. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár már pár hónapos a kérdés azért leírom. Én is huszat adtam és a barátnőm is. Ő másik városban lakik. Az én, és az ő szobatársai is annyit adtak. Szerintem nem kevés. Az én dokim tök normális volt velem utána is. Lehet a tiednek csak rossz napja volt, vagy nagyon pénzéhes :(.
2012. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 20-at adtam. De előtte voltam nála magánban, és varratszedésre is oda rendelt vissza, szóval még akkor is fizetni kell majd.
2014. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Annyit adj, amennyi a számlán van! Minek hálálkodni?? Kap fizetést nem? Nem ingyen csinálja...
2014. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!