Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy a tizenéves...

Miért van az, hogy a tizenéves lányok inkább tampont használnak, míg a középkorú nők inkább betétet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

én soha nem használtam még tampont, betéttel élek már 12 éves korom óta, amióta megvan.

19/L

2012. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

nekem kényelmesebb a betét, azzal is kezdtem, és tampont kevés vérzéssel, vagy ha nem kirándulnék nem is használnám, mert nem olyan jó szerintem...

21/L

2012. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Én sem használok tampont, csak ha nagyon muszáj. 22 éves vagyok, 11 éves korom óta menstruálok, eddig összesen max. 5x használtam, de ebből olyan 3 dupla tesióra volt.
2012. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem olyan 3éve van meg, de még 1x sem használtam tampont
2012. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Én meg 37 éves vagyok, mindig tampont használok kb 15 éve, el sem tudok már betétet képzelni :)
2012. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Azért, mert a fiatal lányokat még elsodorja a "trend", nem akarnak kilógni a sorból. Sok középkorú túl van a megfelelni akaráson, már egy párszor szívott a nőgyógyásznál, meggondolja a tampont.


Persze ez így nagy általánosítás, ahogy a kérdés is.

2012. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
86%
Ez hülyeség szerintem. Ez mindenki saját döntése, fiatal vagyok , tampont használok, azért mert : szerintem sokkal kényelmesebb, nem is érzem, így feledteti velem, hogy megvan. Emellett nagyon kényelmetlennek tartom a betétet, zavar és nem tudom, nagyon nem szeretem. Mikor megjött egy napig bírtam betétet használni, akkor mondtam h soha többet, azóta tampont használok. Ismétlem nem divatból, hanem mert nekem ez kényelmesebb
2012. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én 14/L vagyok, lassan egy éve hogy megvan, és az első óta tampont használok, most mondhatja nekem bárki hogy milyen vagyok.... de nem érdekel mert nekem ez a kényelmes, sokkal jobban szeretem a betétet és nem azért "hordom" hogy menő legyek tőle, igy is én vagyok az egyetlen az osztályból aki használ....
2012. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#6 válaszolóval teljesen egyetértek! Ott a pont!
2012. márc. 28. 18:10
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
A 3. válaszoló vagyok, szerintem ez rohadtul nem trend-kérdés. Valaki ezt szereti, valaki azt. Valakinek a tampon a kényelmetlen, valakinek meg a betét. Ennyi.
2012. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!