Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a különbség a vetélés és a...

Mi a különbség a vetélés és a menstruációs vérzés között?

Figyelt kérdés
3 hét késés után megjött a menszim voltak tüneteim ami terhességre utal de nem akartam elsietni a tesztet áprilisig ha nem lett volna semmi mentem volna dokihoz pénteken idegesség miatt begörcsöltem szombatra rendesen megjött a vérzésem reggeltöl estig gyengén este már erösen mostmeg már megint gyenge álltalában a menszim 3-4 napig tart lehet h vetélésem volt? ilyenkor orvoshoz kell fordulni?

2012. ápr. 1. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt már nem fogod megtudni, hogy volt-e baba vagy sem. Ha elvetéltél az orvos sem tud mit tenni, pláne ilyen fiatal terhességnél.

De ha ettől megnyugszol, menj el orvoshoz.

2012. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, mert terhesség alatt is lehet vérzés különböző okokból. De tesztet én csinálnék előtte a helyedben, mert úgyis megkérdezi, hogy teszteltél-e.
2012. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ha véletlenül babás vagyok,voltam van még esély rá hogy még él?
2012. ápr. 1. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat.
2012. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kb. hány hetes lehettél?
2012. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
6-7 max8
2012. ápr. 2. 20:26
 7/8 anonim válasza:
Egy ilyen korú terhesség is nyomtalanul és észrevétlenül ürülhet a menstruációval?
2012. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hetes még igen, 8 hetes már tuti, hogy nem.
2012. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!