Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen "trükkökkel" lehet...

Milyen "trükkökkel" lehet enyhíteni a menstruációs görcs okozta fájdalmat?

Figyelt kérdés
Gyógyszer semmit nem hat.
2008. ápr. 15. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Sszia, szerintem ilyenkor egy párna is segíthet valamit.. nem sokat de segíthet. Ugyanis ilyenkor jó a hasadnak, ha meleg helyen van.

Ezenkívül, még régebben nekem (mikor még nem szedtem ehhez a legmegfelelőbb gyógyszert, mert mostmár tudom,h mi hat) az segített a legjobban, ha aludtam. Akkor legalább nem érzed.. Csak tudj elaludni. Tereld el a figyelmed.

2008. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
Ez a párnás dolog nekem is használt,egy puha párnát rászorítok a hasamra, úgy is alszok vele.Jó meleg fürdő víz,finom enyhe masszírozás.Pihenés,a fizikai munka kerülése, főleg az emelés,húzás-vonás.Meleg ital,gyógytea vagy kakaó.Egy pohár vörösbor sem árthat,azt mondják vérszaporító, arra meg igen nagy szükség van! Remélem jobban leszel.
2008. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nekem egy fél jéger szokott segíteni. Vagy unicum. Mikor mi van otthon.:)))

2008. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Trükk nem sok van, de a Cataflam nekem 99%-ban mindig bejön, teljes fájdalommentességet ad, pedig elég görcsölős vagyok. És havonta 1-2 szem Cataflam nem károsító hatású. Biztatásképp mondom, nekem is mondták, hogy szülés után jobb lesz.
2008. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A konyak is szuper görcsoldó. Nekem még a szülészem is mondta, pedig terhesség alatt a röviditalokat erősen tiltják.
2008. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a leghatásosabb módszer a cickafakból főzött tea. Nem túl finom, de a görcsöknél jobb:)
2008. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát ez nem trükk, de én is elég görcsölös voltam amég nem kezdtem el fog.gátlot szedni. addig algopirin injekciot ittam.. más bogyo nem hatott,és annyira fájt a hasam hogy aludni se tudtam éjszaka.
2008. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tippeket
2008. ápr. 16. 20:32
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit be kell melegíteni a hasadat. Ennek legkellemesebb módja, ha a fiúd simogatja... takaró alatt. Próbáld ki: tényleg hatásos lehet (akkor is, amikor a gyógyszer már hatástalan). Csak előtte mondd el neki a helyzetet, nehogy túlzásokba essen :-)
2008. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is nagyon görcsölős vagyok, de nekem még görcsök előtt bevett Cataflam mindig segít, vagy ha már görcsölök, forróvizes műanyagpalack! Eléggé éget, de ahogy ráteszed, érezni fogod, hogy jobb. Próbáld ki! :) Amúgy fogamzásgátló megszünteti a görcsöket.
2008. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!