Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy problémával nem...

Pajzsmirigy problémával nem lehet teherbeesni csak gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
súlyos pajzsmirigy túlműködésem van (TSH 0,001, T4 100 felett, T3 64) és mind a két gyerekünk az első próbálkozásra megfogant, ki is tudtam hordani őket probléma nélkül. Azt mondják, hogy jóval nehezebb így teherbe esni, nekem baromi nagy mázlim volt. Egyik teherbeesés idején sem szedtem gyógyszert a pajzsmirigyre, meg egyéb gyógyszert sem, hogy könnyebben teherbe essek.
2012. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont tegnap beszélgettem egy hölggyel akinek azt mondták nem fog teherbe esni a pajzsmirigy miatt.

Felírtak neki gyógyszert, de még mielőtt elkezdte volna szedni, megfogantak az ikrei spontán.

Ennek ellenére azt mondták neki hogy szedje a gyógyszert mert törpék lehetnek a gyermekei.

Tudom hogy rémisztően hangzik, és nem riogatni akarlak, csak azt mondom el amit ő mesélt.

Két egészséges kislánynak adott életet.

2012. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!