Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr Lőrincz István nőgyógyászró...

Dr Lőrincz István nőgyógyászról vélemények?

Figyelt kérdés
Az újpesti sztk-ban rendel. Ha valaki jár hozzá vagy volt már nála légyszi mondjon valamit róla: jó doki? érdemes hozzá menni?

2012. ápr. 2. 18:31
 1/9 anonim válasza:
Fogsz róla szerintem jó sok rosszat hallani. Nem egy bájolgó típus az biztos, de nagyon gondos és jó szakember. Én 27 hetes terhes vagyok és hozzá járok. Mindenre odafigyel, én maximálisan megbízom benne. Csak ajánlani tudom.
2012. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én sok jót olvastam róla és majd mindegyik nőgyógyászról az újpesti sztk-ban, viszont bejutni hozzájuk..... Telefonon ne is próbálkozz bejelentkezni, mert eleve nem jutsz át az agyhalott belassult telefonközpontoson, aki lelkesen kapcsolgat a betegfelvételre, ahol viszont senki nem veszi fel. Tehát próbálj személyesen bejelentkezni, de ne lepődj meg, ha 1,5 hónappal későbbre kapsz időpontot
2012. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én eddig mindig telefonon jelentkeztem be és nagyjából 1 héttel később mindig volt hozzá időpontom.
2012. ápr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egy utolsó szánalmas beképzelt vénember. Sok rossz tapasztalatnak számít, ha az embert a köszönést követően küldi el az anyjába? Oh, akkor biztos az Én értékrendem van magasra állítva :(((
2012. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hja amúgy bocsi. Én kommenteltem elötte is, de azóta sajnos találkoztam vele és nem csak fórumon olvastam :)))
2012. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nick234 válasza:
Dr Lőrincz István tipikus egyede az orvosok azon fajtának, akik tojnak arra, hogy a rendelőjében ugyanolyan emberek várakoznak, mint amilyen ő maga. A rendelésekről rendszeresen késik, gyakran órákat. Hiába érkezel a rendelésére egy órával korábban, hiába kapod akár a legelső sorszámot, egyáltalán nem biztos, hogy a következő 3-4 órában sorra kerülsz. Felháborító, vérlázító. Vajon borították már rá az asztalt?
2014. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mostmár Szentendrén boldogítja a nőket. Én ma voltam nála, mert sürgős volt. Párhuzamosan bonyolított magántelefonokat a mobilján, közben általában a nőkre tett sértő megjegyzéseket (csak a baj van velük, minek is jöttem ma dolgozni stb), amíg én a 8 hetes haldokló ikerterhességemről vártam a diagnózisát. Amikor el akartam köszönni, sajnos szintén épp bájcsevegett a mobilján. Remélem, soha nem látom többet.
2015. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabrév válasza:
Remélem van akinek hasznos lesz még egy vélemény. Alátámasztom az előttem szólók negatív véleményét, de kiegészíteném annyival, hogy egyszer voltam nála - az is véletlen mert az én orvosom szabadságon volt - és a beleegyezésem nélkül szépségesen kiadta az adataimat egy piackutató intézetnek aki azóta is zargat. Ez 2012-ben volt... Ma csillant fel némi remény, hogy megszabadulok tőlük.
2015. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nemrég voltam nála a szentendrei sztk-ban, teljesen pozitív volt a benyomásom róla. Udvarias volt és készségesen válaszolt a felmerült kérdésekre. Nem éreztem egyáltalán azt a lekezelő és barátságtalan stílust, amiről az előttem nyilatkozók számoltak be.
2021. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!