Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vettem canesten kombit....

Vettem canesten kombit. nagyon nehezen tudtam berakni tagnap a kupot. mitől van? és hogy lehet megtudni jol csináltam e,?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a kup felkerült a hüvelyedbe, akkor jól csináltad. Minél mélyebbre kell fetenni, ameddig csak tudod. Ha az ujjaddal teszed fel, akkor amíg elér az ujjad, ha az apilikátorral, akkor azzal is addig, amíg csak már nem tudod feljebb tenni.

Lehet, nem volt jó a testtartásod, izgultál, feszült a hüvelyed. De ennek akkor is könnyen fel kéne mennie.

Éjjel kifolyt belőled a kup maradéka? Mert ha nem, menj el dokihoz.

Én egy kuppal jártam úgy, hogy feltettem, semmi nem jött ki. Másnap megint feltettem egyet, abból sem jött ki semmi, és a harmadikat már nem tudtam feltenni, mert "összenőttem".-) meg is iyledtem nagyon, de valamért nekem nem volt jó az a kup, és nem úgy szívódott fel,a hogy kellet volna, és a rostanyag felhalmozódott a hüvelyemben,e z okozta a gondot. Alig tudtam kikaparni.

Szóval ha nemmegy, inkább mutasd meg magad dokinak.

2008. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem attól lehet hogy vagy száraz volt éppen a hüvelyed belseje, vagy rossz irányba toltad, vagy az előző hozzászóló irása hogy rossz testtartásod volt. Én egyébként ülve csináltam és semmi baj nem volt a felhelyezéssel. Megtudni meg onnan fogod hogy 3 nap múlva lessz még vagy sem.Az előző válaszólónak válaszolva, ha bennt maradna esetleg tényleg a tabletta, akkor nem muszály feltétlenűl dokihoz menni, mert az amúgy is kellemetlen, inkább vegyél intim zuhanyt és az kimos mindent, 100%-ig.
2009. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!