Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa "illatanyagok" vannak...

Furcsa "illatanyagok" vannak nálam (nemiszerv) ez lehet betegség vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
nem tudom miért de ilyen félek nehogy a páromat ezel eltaszitsam!
2008. ápr. 16. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az hogy furcsa illatanyag? Kellemetlen szagú? Az eddig megszokottól eltérő? Mert akkor fertőzés jele is lehet. Ha nem erről van szó akkor pedig lehet hogy normális. Minden nő nemi szervének megvan a sajátos illata, amit a pasik általában szeretnek, izgatólag hat rájuk. Ha viszont kellemetlennek találod mindenképpen nézesd meg nőgyógyásszal és ha fertőzésről van szó akkor majd kikezeli!
2008. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nemiszervek illata tisztálkodás és a fertőzések után leginkább a táplálkozástól függenek.Ha szokatlan,és addig nem volt,csak most jött elő,akkor fordulj dokihoz.Ha meg világ életedben így volt,akkor természetes.

Az meg hogy ki mit talál undinak az más kérdés.Nekem volt olyan barátom,hogy azt mondta milyen finom volt,no én meg pont azon stresszeltem,hogy szerintem nem jó szagú,és nem tudom mi lehet az.Közben csak fűszeresebben kajáltam a megszokottnál.

2008. ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!