Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 leszek 1 hónap múlva, s a...

17 leszek 1 hónap múlva, s a mellbimbóm nincs teljesen kifejlődve, úgy értve, h a kicsi rész nincs kijöve. Eléggé nagy baj, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
jah és még szűz vagyok.:)
2012. ápr. 13. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Befelé forduló mellbimbód van, ez nem túl ritka dolog. Csak optikai probléma, meg ha gyereked lesz, akkor esetleg nehezebb lesz eleinte a szoptatás.

Emiatt nem kell idegeskedned, elég soknak ilyen.


Ahhoz semmi köze, hogy szüz vagy.

2012. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem sincs kijőve a bimbó. Nem kell aggódni, max ha babád lesz lehetnek gondok így a szoptatással.
2012. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, lehet, hogy egy kicsit későn érő típus vagy. (Feltételezem, hogy amúgy minden rendben Veled és nincsenek fejlődési rendellenességeid.)
2012. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én mellem is olyan.Nem áll ki a mellbimbóm,pedig elmúltam 40 éves,és 2 gyereket szoptattam,de a mai napig sima a mellem,mint a szűzlányoké.:-))

Ninsc azzal baj.

2012. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 13. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs köze a szüzességhez.

Az, hogy a mellbimbód ilyenkor még nincs kifejlődve az elég nagy baj, de még később lehet. Ne ijedj meg! Kialakulhat az még. Én férfi létemre nem értem ehhez annyira. Kérdezhetsz nőgyógyászt is!

2012. ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baj nincs a melleiddel!
2012. ápr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért van itt pár téves válasz.Van mellbimbód és ki is van fejlődve,csak nem áll ki.De ha simogatod az udvarát,vagy hideg éri,akkor kiáll.A modellekét is jégkockával kenegetik,hogy kiálljon.Próbáld ki.De valóban nincs köze a szüzességhez.Ilyen.Nincs vele semmi baj.
2012. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!