Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellnövekedési problémával...

Mellnövekedési problémával nőgyógyászhoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és 12 éves korom óta nem nőtt a mellem (menstruálni is akkor kezdtem). Még a 70/A-s melltartót se teljesen tölti ki. Fájni nem szokott, és külső elváltozás se látható rajta, de nagyon érzékeny. Nyomástól, masszírozástól kellemetlen érzésem lesz.

Olvastam (és kép is volt, olyan mellről, ami hasonlít az enyémre), hogy vannak nők, akiknek a melle megáll a fejlődésben, és ezen hormonkezeléssel lehet segíteni.

Kihez kéne fordulnom ezzel kapcsolatban?



2012. ápr. 14. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem megáll a fejlődésben, hanem szimplán ekkora melled nőtt. Ekkorát adott a jóisten. Ebben nincs semmi kóros, ilyen vagy és kész.

De ha nagyon aggódsz, akkor nőgyógyászhoz menj.

2012. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a háziorvoshoz vezessen az első utad. Ő majd kicsit jobban kikérdez( remélhetőleg) és eldönti hogy valóban szükség van-e kivizsgálásra. Lehet hogy nem is nőgyógyhoz küld hanem hormonvizsgálatra.

Nem lehet hogy egyszerűen csak ilyen alkatú vagy?

2012. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lehet hogy későérő vagy. Nézz körül a családodban, ha sokak kis mellűek a családba ne vár többet...
2012. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még pár évig fejlődhetnek a melleid.
2012. ápr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyik nőrokonomnak sincs túl nagy melle, de mindegyiküké nagyobb mint az enyém. (Mondjuk anyum lánykorában úgy nézett ki mint én.) De én is vagyok a legvékonyabb, szóval lehet, hogy azért. De nem bánnám ha valami hormonkezeléssel lehetne növelni.
2012. ápr. 15. 07:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hormonkezelés, hiszen még természetesen is nőhet a melled pár évig. Előző voltam.
2012. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem nőtt már négy éve semmit?
2012. ápr. 15. 07:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha hormonkezelésre lenne szükséged, akkor menzeszed sem lenne! Hát gondolkodj már...

Nem szokás hormonkezelést adni vkinek azért, mert kisi a melle. Hormonokat akkor adnak, ha indokolt.

Nem cukorka az basszus, hogy minden szarra beszedjük.

2012. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!