Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap fog elmúlni. Ilyenkor...

Holnap fog elmúlni. Ilyenkor már nem vérzek, este se, még holnap reggel lesz egy kicsi. Használhatom így ma este a Betadine kúpot?

Figyelt kérdés
ma volt az 5dik napom holnap még reggel lesz egy kicsi de tényleg minimális. Ma már használnám este a Betadine hüvelykúpot, mert hüvelygyulladásom van és amikor a doki adta rá egy napra meg is jött, így nem kezdtem el használni. Szerintetek várjak holnap estig vagy ma már éjszakára rakhatok egyet? már nem nagyon bírom olyan kellemetlen szag jön onnan.. :(

2012. ápr. 17. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
várd meg még a ma estét, a menstruációnak teljesen el kell múlnia, mielőtt elkezded használni a kúpot. hagyd, hogy kitisztuljon és utána kezd el gyógyítani a gyulladást a kúppal.
2012. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, ezen gondolkoztam én is! akkor várok holnapig! :)
2012. ápr. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!