Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem a lakcímem szerinti...

Ha nem a lakcímem szerinti SZTK-s nőgyógyászhoz szeretnék menni, hanem egy budapestibe, akkor ott is ingyen ellátnak?

Figyelt kérdés
Elfogyott a gyógyszerem, most próbáltam bejelentkezni holnapra oda, ahova elvileg tartozunk, de azt mondta a betegirányító, hogy jövő hét csütig. teli vannak időponttal. A kérdésemre, hogyha csak úgy bemegyek írnak e fel gyógyszert nem tudott válaszolni (de azért megpróbálom). De ha nem jó ez a megoldás marad egy budapesti rendelő. Tehát: ingyenes e ígyis? És tudna valaki egy jó SZTKt mondani Budapesten? Köszönöm.

2012. ápr. 18. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nálad van a TAJ kártyád, akkor az egész országba kötelesek ingyen ellátni.
2012. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha a rendelőt hívnád közvetlenül, az asszisztens meg válaszol? Én mikor albérletben laktam, mentem háziorvoshoz, szemészetre is, pedig nem volt bejelentett lakcímem abban a városban.

Legtöbbször háziorvos is írhat fel fogamzásgátlót, hacsak nem valami speciálisat szedsz.

2012. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: hívtam a rendelőd, nem tudnak időpontot adni.
2012. ápr. 18. 08:53
 4/8 A kérdező kommentje:
*rendelőt
2012. ápr. 18. 08:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, Kötelező ellátniuk!!
2012. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézz azért körül, mert a bp-i sztk-k közül s sokban időpontos a rendelés...
2012. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemár, hogy egy receptért sorba kelljen állni!! Adja ki az asszisztens aztán kész. Vagy végső esetben menjél ügyeletre. De mondom, sima fog.gátlót háziorvos is írhat fel.
2012. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam bent a kórházban, azért nem tudtak előjegyzett időpontot adni, mert van vmi szabály, h az előjegyzések száma a tárgy hónap 20. napjáig nem haladhatja meg a nem tudom milyen számot. Na mindegy. De persze fogadtak, csak így kellemetlen volt ott ülni 9.16tól délig.
2012. ápr. 21. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!