Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyflóra visszaállítására...

Hüvelyflóra visszaállítására (hüvelygyulladás) mit javasoltok Betadine hüvelykúp használata után? Lactofeel v Protexin Gynophilus?

Figyelt kérdés
A doki a Lactofeel mondta a betadine-os kúra utána, amit már használtam az ő javaslatára hüvelygyulladásra, de egyáltalán nem hatott rá. Ez kettő az egyben hüvelygyulladásra és hüvelyflóra visszaállításra is jó. Ti mit javasoltok? Sok helyen olvasom a Protexin Gynophilus-t. Van olyan akinek bevált? vagy maradjak a lactofeel-nél mert az a gyulladásra is jó? (régóta küzdök bv-vel és hüvelygyulladással) Köszönöm előre is!

2012. ápr. 21. 21:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem a protexin nagyon bevált. nyár óta használom, és egyszer sem jött vissza a gombám, pedig előtte sokat küzdöttem vele.
2012. ápr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
nyár óta használod? akkor most már mindig használnom kell? én úgy voltam vele, hogy vége a kúrának és utána veszek egy dobozzal és akkor azt úgy kell. Ha folyamatosan kell használni az elég költséges lesz :(
2012. ápr. 22. 08:17
 3/28 Gegab válasza:

szia!

Én is próbáltam a Lactofeel-t. Sajnos nekem sem vált be.

Antibiotikum kúrám és Klion D kúpon vagyok túl, és nekem is a Protexin Gynophilus-t javasolták. Négy napja használom, de a második naptól minden reggel mintha egyben jönne ki belőlem a kapszula tartalma, és sajnos a folyás egyenlőre megint nagyon bő. Remélem azért valamennyi bent is maradt belőle. A leírás szerint be kell nedvesíteni a kapszulát, én legalább fél percig tartozzam a víz alatt, egy kicsit meg is puhult a kapszula. A másik hozzászóló akinek hatásos volt, esetleg megírná, hogy ő hogyan csinálta?

Előre is köszönöm, és bocsi, hogy hozzád írtam. Később megírom a tapasztalataimat.

2012. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el a Gynophilus-t, mert nagyon ajánlották. Remélem jó lesz. Évek óta visszatérö gombám van, már több doboz canesten, Gyno- pevaryl hüvelytablettát elhasználtam. Picit már unom,h a szex sem az igazi, visszatérö húgyúti fertözés mellett! Úgyh elegem lett, ezért döntöttem,h megpróbálom a Protexin gynophilus-t. Késöbb tudok csak infót mondani neked:)
2012. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

első hozzászóló vagyok. szóval a hüvelyflórát ne úgy képzeld el, mint egy állandó állapotban lévő valamit. bármilyen behatás éri, az hatással lehet a savköpenyre. ilyenek a szex, a menstruáció, gyógyszerszedés, vagy ha egyszerűen csak stresszelsz, beteg vagy és legyengül az immunrendszered. és onnantól már egyenes út vezet a gombásodáshoz. ezért muszáj folyamatosan figyelni rá, de ez nem jelenti azt, hogy mindennap használom, csak szintentartáshoz. szex után mindig teszek fel, és menstruáció után is 3 napig, mert a menzesz lúgos irányba tolja a kémhatást. szóval hetente átlagban (attól függően mennyit vagyunk együtt a párommal) 3-4 darab megy el, így egy doboz elég egy hónapig. annyit nekem megér, mert nyár óta tényleg semmi problémám nem volt, pedig előtte folyton visszajöttek a fertőzések és fájt a szex is.


(a kúp sajnos kifolyós, én is próbáltam már sokféleképpen, de másnap mindig kifolyik, ezért olyankor tisztasági betétet teszek be reggel. viszont így is hat, nem a kúp egész tartalma folyik ki, hanem a hüvelyváladékkal keveredett maradék)

2012. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem én is ezt fogom kipróbálni :) remélem beválik mert én már több mint egy éve küzdök a hüvelygyulladással... :(
2012. ápr. 22. 13:03
 7/28 A kérdező kommentje:
még annyit kérdeznék, hogy 3 nap múlva fogy el a betadine kúp, utána köv. este már használhatom a protexin g.-t? mert addig már eltelik 24 óra. ja és még az érdekelne hogy elsőre elhasználjam az egész dobozzal?
2012. ápr. 22. 17:12
 8/28 anonim ***** válasza:

nyugodtan használhatod már utána.

elsőre intenzív kúrát szoktak javasolni, vagyis reggel és este egy-egy kapszula 7 napon át, utána pedig két héten keresztül minden este egy. vagyis két dobozra lesz szükséged első körben. (ezt csak gombás kezelés után kell megcsinálni, utána már nem szükséges ilyen kúra)

2012. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Lányok!

Ne haragudjatok, nem tukmálni akarom a csodaszert amit találtam, de olvasom ezt a rengeteg hozzászólást a visszatérő bajokról és nem állom meg hogy ne írjam le.

OLTASSÁTOK BE MAGATOKAT GYNEVAC-kal!!!!

Én is állandóan küzdöttem. Mindig volt valamilyen bajom. És most már nincs. Egyáltalán.

Egy másik hozzászólásban is leírtam már, úgyhogy ismétlem önmagam de olyan jó lett volna ha valaki évekkel ezelőtt leírta volna nekem ugyanezt!

A Gynophilustól nincs égő érzésetek? Nekem mindig volt.

2012. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! igen az oltásról már én is hallottam, itt a neten írtam egy dokinak az orvostudakozo.hu oldalon és ő mondta ezt. ezzel csak az a baj hogy néz ki az h elmegyek a dokimhoz, aki már egy ideje nem tud meggyógyítani és mondom neki, hogy oltson be ezzel meg ezzel, mert ez hallottam/olvastam. Hát tuti nem tetszene neki, hisz nem én vagyok az orvos :((( most bízom a legjobbakban hogy ez a betadine kúp kiírtja a hüvelygyulladást és utána vissza áll a normál hüvelyflórám a Protexin gynophilussal.
2012. ápr. 23. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!